Chirana

Chirana CHEESE Exclusive

chirana-cheese-exclusive_blue2-1022.jpg.jpeg; charset=binary.jpeg

 

NOWA GENERACJA UNITÓW CHIRANA – CHEESE

Od 4 lat w naszej ofercie znajduje się nowa linia unitów stomatologicznych CHEESE. Unity z nowej serii zaprojektowane są według najnowszych europejskich trendów. Sprzedawane są z dużym powodzeniem w 72 krajach na całym świecie oraz zyskują wysokie oceny na targach w Kolonii. Specjalnie na rynek polski została opracowana modułowa konfiguracja unitu stomatologicznego. Lekarz ma możliwość wyboru od najprostszej do najbardziej wyrafinowanej.  Unit stomatologiczny Chirana CHEESE EXCLUSIVE jest dostępny w wariancie dla osób leworęcznych.

UNIT STOMATOLOGICZNY CHIRANA CHEESE EXCLUSIVE

Producent: Chirana Medical a.s. Słowacja

Chirana CHEESE 'E'ffective

chirana-cheese-effective4-1173.jpg.jpeg; charset=binary.jpeg

 

NOWA GENERACJA UNITÓW CHIRANA – CHEESE

Od 4 lat w naszej ofercie znajduje się nowa linia unitów stomatologicznych CHEESE, zaprojektowana są według najnowszych europejskich trendów. Sprzedawane są z dużym powodzeniem w 72 krajach na całym świecie oraz zyskują wysokie oceny na targach w Kolonii. Specjalnie na rynek polski została opracowana modułowa konfiguracja unitu stomatologicznego. Lekarz ma możliwość wyposażyć swój unit stomatologiczy w wersji  od najprostszej do najbardziej wyrafinowanej.

UNIT STOMATOLOGICZNY CHIRANA CHEESE EFFECTIVE

Producent: Chirana Medical a.s. Słowacja

Chirana CHEESE 'L'ift

cheese-lift-red-1659.jpg.jpeg; charset=binary.jpeg

 

NOWA GENERACJA UNITÓW CHIRANA – CHEESE

Od roku w naszej ofercie znajduje się Unit Chirana  CHEESE LIFT. Unity o nowej konstrukcji zaprojektowane są według najnowszych europejskich trendów.  Unit Chirana CHEESE  LIFT  łączy design z ergonomią, komfortem lekarza i pacjenta, przy wykorzystaniu najlepszych technologii i materiałów. Jest jedyną w swoim rodzaju koncepcją modułowej kompletacji unitu stomatologicznego. Lekarz ma możliwość wyboru konfiguracji od najprostszej do najbardziej skomplikowanej.

UNIT CHIRANA CHEESE LIFT

Producent: Chirana Medical a.s. Słowacja 

Chirana CHEESE Easy

easy_bez-stolika-1459.jpg.jpeg; charset=binary.jpeg

 

CHIRANA CHEESE EASY

Optymalnie wyposażony unit stomatologiczny z lampą główną oraz końcówkami z oświetleniem , dostępny jest w 21 kolorach. Konfiguracja ta powstała specjalnie według wymagań polskich lekarzy. Z rękawami od góry, z kompletem narzędzi, ze światłem lub bez, mikrosilnikiem komutatorowym lub bezszczotkowym, lampą polimeryzacyjną, lampą oświetleniową, przystosowany do pracy z pompą ssącą, z funkcją ogrzewania wody, regulacją obrotów i multifunkcyjnym sterownikiem obrotów.

POZOSTAŁE, CHARAKTERYSTYCZNE ELEMENTY WYPOSAŻENIA TEJ KONFIGURACJI

System ssania Cattani + dodatkowy ślinociąg injectorowy, butelka na wodę destylowaną, indywidualna regulacja wody na narzędzia, przełącznik woda demineralizowana – woda wodociągowa, lampa oświetleniowa LED Faro MAIA, negatoskop i sterownik multifunkcyjny, wszystko na sprawdzonym od lat, solidnym fotelu SK1.01, z lewym tapicerowanym podłokietnikiem.

Producent: Chirana Medical a.s. Słowacja